Kontaktujte nás: 603 898 417 | radek@hodak.cz
0 Kč

Netřesky a jiné sukulenty zasíláme od března do listopadu

Objednávky sukulentů přijímáme celoročně, v případě příznivého počasí zasíláme netřesky, kaktusy a sukulenty i mimo uvedenou dobu. Rostliny odesíláme pouze v úterý a ve středu. Mrazuvzdorné rostliny jsou pěstované pod širým nebem, tak že v případě deštivého počasí musí před odesláním trochu vyschnout, čím se dodací lhůta může o týden prodloužit.

Objednejte si u nás do skalky, truhlíku nebo okrasné nádoby na terasu netřesky, netřeskovce, orostachysy, rozchodníky a kosmatce. Tyto mrazuvzdorné rostliny v našich podmínkách přezimují venku bez zakrytí. Pěstujeme jen druhy přežívající naše zimy pod širým nebem.

Nemáte skalku nebo balkon? Můžete si objednat teplomilné sukulentní rostliny na okenní parapet vašeho bytu nebo domu.

Sukulenty jsou nenáročné a téměř bezúdržbové rostliny. Teplomilné i mrazuvzdorné sukulenty a kaktusy překvapí svými rozmanitými tvary, barvami a květy.

Titulní fotografie netřesků, netřeskovců, rozchodníků a orostachysů jsou zpravidla pořízeny v období jejich nejkrásnějšího vzhledu. Další fotografie netřesků focené v různých ročních obdobích najdete v menu "Obrázky" u jednotlivých druhů. Tyto rostliny mají většinou hodně variabilní vzhled v závislosti na ročním období, stáří, oslunění, množství srážek a živin v půdě. Velikost dospělých netřesků, jovibarb a orostachysů je dána i množstvím půdy kterou mají k dispozici. 

Pokud je u netřesku, rozchodníku, orostachysu, jovibarby, skalničky nebo sukulentu uvedeno "Na zakázku", znamená to, že rostliny nejsou skladem a budou k dispozici až dorostou do prodejní velikosti. Tyto rostliny je možno objednat pouze emailem nebo v poznámce objednávky jiných rostlin. Až budou k zaslání, dáme vám vědět. "Vyprodáno" znamená že rostliny budou k dispozici pravděpodobně až příští rok.

Rostliny zasíláme pouze v rámci České republiky a Slovenska.

Všechny odesílané rostliny jsou očištěné od zaschlých lístků, připravené k výsadbě. Rostliny jsou pečlivě, jednotlivě zabalené, částečně zbavené zeminy, aby se při přepravě nepoškodily. Po obdržení zásilky je nutné balík rozbalit co nejdříve a rostliny vysadit.
Balení rostlin je časově náročné a je zahrnuto v ceně jednotlivých rostlin.

Reference k našemu e-shopu s netřesky, skalničkami a sukulenty najdete ZDE.